Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Felfázásra fájdalomcsillapító?

Felfázásra fájdalomcsillapító?

Figyelt kérdés
Az előbb mikor elmentem pisilni eléggé fájdalmas volt..már korábban is volt ilyen tehát biztos vagyok benne, hogy felfáztam. De nincs itthon semmi gyulladáscsökkentő és késő van..hogy tudnám kicsit csillapítani a fájdalmat? csak panalgorinom van az meg nem jó..:/

2012. márc. 29. 21:48
 1/6 lizzi77 válasza:
melegvizes palack,kamillafürdő,görcsoldó.Ha más nincs, szoríts egy kispárnát a hasadhoz.Konyhasós ülőfürdő(1 kg só, 37 fokos víz, legalább 20 percre)
2012. márc. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
görcsoldó? a no-spa jó?
2012. márc. 29. 22:01
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha van otthon rowatinex, akkor azt kezd el szedni, napi 3x1 egy hétig. (Ha nincs, vegyél majd, és kapkodd be.) Amúgy valami jó hagymás vagy fokhagymás étel, az jó antibakteriális hatású, tisztítja a húgyutakat is.
2012. márc. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Igyál nagyon sokat, hogy átmosd a húgyutakat.
2012. márc. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
lavór. meleg kammillafürdőbe ülni, mert az gyulladáscsökkentő..és igyál tőzegáfonya teát. Felfázásra van egy lötyi, a neve Urogin (lehet kapni Dm, Rossmannban is) ez nagyon hatásos!!!
2012. márc. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
No-spa jó, én is használtam erre, de orvos kell lásson, hogy ne csak a tüneteket tüntesse el, hanem gyógyulj is meg. Én is ezzel kinlódok már, nekem antibiotikumot irtak rá.
2012. márc. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!