Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az alkohol befolyásolja a...

Az alkohol befolyásolja a daganatok növekedését?

Figyelt kérdés

Csak egy gyors rövidke leírást szeretnék írni róla.

95ben születtem, 2008ban diagnosztizáltak nálam egy úgynevezett juvinilis angiofibromma/érdaganat/ nevű daganatot, ezt akkor el is távolították, utána jöttem rá arra hogy az élet milyen kis dolgokon múlik, és átadtam magam a bulis életnek, nem kell mondanom minden héten/szinte/ fogyasztottam alkoholt illetve rászoktam közbe a cigire is. 2010ben újra kikellet venni, utána még egy évig folytattam ezt az életstílust és a 2011. júniusi kontrollon újra diagnosztizálták, ekkor azonnal letettem a cigit, azóta sem gyújtottam rá. szépen lassan az alkoholos bulizós hétvégék is elmaradtak és most már nem is iszok alkoholt szinte sosem, teljesen megváltozott az életem. Szerintetek ez az új fajta életstílus mivel illetve mennyivel befolyásolhatja a daganat növekedését, csökkenését? Persze azért még mostanság is hívnak bulikba, de nem nagyon szoktam elmenni és már szinte félek is alkoholt inni, de azért vannak olyan alkalmak, amikor illene, mit csináljak?


2012. márc. 30. 21:26
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem semmi képpen se igyál!
2014. jan. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!