Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Háziorvos írhat fel váliumot...

Háziorvos írhat fel váliumot indokolt esetben?

Figyelt kérdés
Mindenképpen arra lenne szükségem (csak rövid időre)!
2012. márc. 31. 00:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Írhat, de másképpen nevezik a nyugtatókat. Miért nem próbálkozol inkább gyógynövényekkel segíteni magadon, mint pl: a citromfű tea, de vannak gyógynövény alapanyagú nyugtatók is, amiket a gyógynövény boltokban recept nélkül megkaphatsz.
2012. márc. 31. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert sajnos gyógyteák nem alkalmasak krónikus alkoholbetegség megszüntetésére:S Jövő héten megpróbálom, hátha kiírja. Köszi!
2012. ápr. 6. 22:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Arra nagy mennyiségben Andaxin-t szoktak adni, de szigorú felügyelet mellett.
2012. ápr. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt találtam ki utólag utánaolvasva, hogy a legjobb az andaxin + valium kombó, nagy dózisban aztán fokozatosan lecsökkenteni. Így nem kell szenvedni meg zártosztályon döglődni ágyhoz kötözve, egy hét alatt itthon is le van tudva a dolog. (az alkohol megvonás halált okozhat és okoz is ha nincs rendesen kezelve! Édesanyám bele is halt!) Csak ezeket be kell szerezni mielőbb. Még szerencse hogy van gyógyszerész ismerős, így ha háziorvosnál, netán dilidokinál se adják ki, beszerzem általa. Sokat voltam kórházban és mivel ott nem tudtak segíteni, hát nekem kell megoldani.
2012. ápr. 13. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!