Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

A vérképemben az AST értéke 400. 00 NE/ml, miközben 200-at ír még megengedettnek az életkorom szerint. Mit jelent ez? Baj van?

16 éves lány vagyok és édesanyám hepatitises, én be lettem oltva csecsemőként és eddig semmiféle problémát nem észleltem, és az orvosok sem...De mégis megijedtem, mert úgy olvastam, hogy a magas AST enzim májbetegségre utal.

2012. márc. 31. 11:41  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A vérképemben azt a szót használják az érték helyett, hogy hemolitikus, ez mit jelent?
Betegségre utalnak ezek az eltérések a vérképemben?
A vérképemben magas lett a lymphocyta és monocyta százalék, ezen kívül a lymphocyta szám is. Szerintetek ez mire utalhat? (bővebben lent, nagyon fontos)
Generalizált szorongásra szedtem 1,5 hónapja antidepresszánst. A vérképemben a májfunkció és a fehérvérsejthez tartozó értékek rossz irányba változtak. Valaki járt így?
SOS! Mire utalhatnak ezek az eltérések a vérképemben?
Mit jelent ha vérképemben a hormonok tsh értéke 4,69, ft3 -4,6, ft4-12,6? ( 33 éves nő vagyok)

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!