Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A drogteszt kimutatja a bio...

A drogteszt kimutatja a bio füvet?

Figyelt kérdés
A sima vizeletes drogteszt az nem mutatja ki a bio füvet, nem? Úgy tudom, h ebbe nem THC, hanem JWH van, tehát más. Tehát ha sima füvet nem szívok, csak ilyen bio füvet, akkor drogtesztnél nem derül ki, vagy már erre is találtak ki valamit?
2012. márc. 31. 19:28
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Csak az lenne a gond, ha mégis kimutatna valamit a teszt. Mivel mindig azzal jövök, hogy csináljuk tesztet, akkor hozzad, úgyse mutat semmit, mivel nem füvezek. Tehát itt lenne gázos a dolog...
2012. márc. 31. 20:30
 12/23 A kérdező kommentje:
Tehát szerintetek melyik esélyesebb? Mutat valamit majd, vagy nem?
2012. márc. 31. 20:35
 13/23 anonim ***** válasza:
a biofűben elvileg nincs THC, ezért legál.a drogteszten pedig a THC bomlásanyagát keresik.szóval ha tényleg nincs benne THC akkor max aztmondják hogy túl sok kólát iszol, mert elég sok ilyen meg olyan anyag van benned
2012. ápr. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Te azt tartanád normális életnek, ha füvezhetnél anyád pénzén? És akkor az milyen élet, aki nem füvezik?

2012. ápr. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy nem válasz a kérdésre. De milyen érzés amikor ezt szívod? nincs hányingered vagy valami? vagy csak simán ellazúlsz és minden vicces állapot lesz?:D
2012. ápr. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
100%
vegyél egy drogtesztet és nézd meg.1500ftba kerül kb.,gyógyszertárban,talán drogériákban is lehet kapni.
2012. ápr. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
43%

"a szerencsétlen (és felelőtlen) hatalom tiltja,"


Igen, igen. A szerencsétlen hatalom. Nem ám a marha, aki szívja...

2012. ápr. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:

Nekem anyámék pont tegnap csináltatták meg velem a drogtesztet !!!

Ami elvileg egy hónapig kimutatja ,és én meg 2 hete szivtam utoljára

És negativ lett teljesen!!!

szóval fölösleges volt..de mi is biot szivtunk,szóval lehet hogy azért nem !

2012. máj. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2012. máj. 19. 11:28
 20/23 Pedomaci :D válasza:
tudtommal a biot nem mutatja ki a vizelet minta de a mai orvosok ki tudják mutatni a hajszálaidból nem azt mutatja ki hogy pozitív/negatív a drogteszt hanem azt hogy mikor csináltad utoljára. amúgy ha szívsz akkor csak eredetit szívd inkább fizess érte többet mint hogy azt a szart szívd. nem tudom hallottál már e róla de biot felöntik acetonnal. ;)
2012. szept. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!