Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A drogteszt kimutatja a bio...

A drogteszt kimutatja a bio füvet?

Figyelt kérdés
A sima vizeletes drogteszt az nem mutatja ki a bio füvet, nem? Úgy tudom, h ebbe nem THC, hanem JWH van, tehát más. Tehát ha sima füvet nem szívok, csak ilyen bio füvet, akkor drogtesztnél nem derül ki, vagy már erre is találtak ki valamit?
2012. márc. 31. 19:28
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Jajj nee nem tudok normális életet élni, mert nem füvezhetek (, ami nem csak káros, de még magad se vagy xD vannak akiknek kellenek cuccok, hogy élhessenek szánalom ) Egyszer kilehet próbálni tök jó meg minden, de, ha nem tudod drogok nélkül élvezni az életedet ( pia elmegy, de még a cigi is lol JAJ DE FINOM A FÜSTJE JAAj ). Engem többször is rávettek, hogy szívjak cigit és sose szoktam rá, mert nem akartam. Azt teszel, amit akarsz és, ha akarod akkor fű nélkül élvezed az életedet. Szánalmas vagy. Pokolban fogsz elégni én meg röhögni fogok.-
2013. máj. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
figyelj nekem volt drogtesztem mikor anyám levágta rajtam.. elmen egy patikába vett egy drogtesztet (5ezer forintért) haza jött adott egy poharat hogy hugyozzak bele (ez a fürdőszobában volt) mondtam neki hogy mennyen ki a zobábol nem vekőzők elötte. kiment belehugyoztam felöntöttem kétségbe esésembe csapvízzel és nem mutatta ki, nem tudom h csak mázlim volt e de megúsztam. Azóta vettem egy napszemüveget és minden rendben. ;)
2013. jún. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Haaapchi! Kígyó méreg a fekete mamba mérge van benne az acetonon és jwh-kívűl csodálkoznak ha belepusztulnak az erős ideg méreg az eredeti csomagoláson a boltin látható összetevők közte a neurotoxin mely egy ideg méreg fele olyan mindt a cián és ez ember állat nem fogyaszthatja mert szabadban vagy erdőben használják rovar írtó füstölőként! 1 éve tiszta a fejem.))))))))))
2015. aug. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!