Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A drogteszt kimutatja a bio...

A drogteszt kimutatja a bio füvet?

Figyelt kérdés
A sima vizeletes drogteszt az nem mutatja ki a bio füvet, nem? Úgy tudom, h ebbe nem THC, hanem JWH van, tehát más. Tehát ha sima füvet nem szívok, csak ilyen bio füvet, akkor drogtesztnél nem derül ki, vagy már erre is találtak ki valamit?
2012. márc. 31. 19:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Senki nem tudja, hogy mi van benne pontosan, mert a szerencsétlen (és felelőtlen) hatalom tiltja, és ezzel ellenőrizhetetlenné teszi. Vagy kimutatja, vagy nem. Ha felnősz, sose bízz azokban, akik tiltják az emberi kíváncsiságot!
2012. márc. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Jól van. Csak jó lenne előre tudni ezeket, mert sajnos anyám nagyon gyanakszik, és folyamatosan drogteszttel fenyeget... Én meg mindig mondom neki, hogy akkor hozzad, úgyse csinálok semmit.. Nagyon remélem, hogy nem.
2012. márc. 31. 19:42
 3/23 A kérdező kommentje:
Amúgy elméletileg ez most legális, tehát nem minősül egyenlőre drognak. Csak nem mutatja ki..
2012. márc. 31. 19:43
 4/23 anonim ***** válasza:
Most nem mindegy neked? Szívjad csak, úgyse fogsz rászokni. Te erős vagy. Most még.
2012. márc. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nem mindegy. mivel ha ez a dolog kiderül, nem lesz rá sehogy lehetőségem, hogy szívjak...
2012. márc. 31. 19:46
 6/23 anonim ***** válasza:
De akkor mit szenvedsz rajta? Ha nem szívod, nincs amit kimutasson. Mellesleg csodálom anyukád türelmét. Nekem két nagy fiam van. Ha egyszer is csak gyanítottam volna, hogy valamelyik szív, soha többet nem lett az én gondom az ő füvezése. Meg a taníttatása sem.
2012. márc. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Hát már egy halom fajtát betiltottak, de megint vannak újak amik elvileg legálisak. De ha talál is nálad rendőr, nem fogja őket érdekelni hogy most legális, úgy is meghurcolnak vele. Amúgy szerintem nem fogja kimutatni a teszt de a fene se tudja. Am ne nevezzük már "biofűnek", mert se bio-hoz se fűhöz nincs sok köze. :D
2012. márc. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

JÓ. csak a szlengbe így nevezik.

de nem ez a lényeg

2012. márc. 31. 19:55
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Az első szóló vagyok, de nem a második alapítványból. (:D)

Szóval, egy tetrahidro-cannabinolra kihegyezett drogteszt nem biztos, hogy kimutatja, mert se a Jóisten, sem az Ördög nem tudja, hogy mit tesznek a biofűbe. Világos? Vagy kimutatja, és akkor megbüntetnek vagy nem, de akkor sem fognak halálra dicsérni.

Az új törvény (vagy még csak javaslat?) szerint a hatóanyagok variánsait, módosulásait is büntetni fogja a köcsögség (értsd: ostoba hatalom), tehát nő a rizikó. Nem mintha a fűnek lennének ilyen mutánsai, de bekerülhet olyan anyag, ami belóg a tiltott zónába. A hagyományos teszteket viszont nem olyan könnyű módosítani. De azért azt ajánlom, húzd meg Magad, legalább amíg felnősz! Majd lesznek barátaid, akikkel megoszthatod a tapasztalataidat és kipróbálhatsz egzotikus dolgokat. Szeresd anyádat és fogadj szót neki, hiszen csak neki ártanál!

2012. márc. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Nekem bőven elég ha nem mutat semmit a teszt. Mivel emiatt a rohadt fű dolog miatt folyamatosan büntet, nem akar sehova elengedni, nem ad pénzt stb... Tehát ha nem lesz semmi a teszten akkor nem fog gyanakodni, és normális életet élhetek, mert olyanokat csinál, h hall valamit este hajnal 2-kor, felront, és felkutatja a szobámat...Borzalmas!
2012. márc. 31. 20:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!