Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lenne a jobb? 22 éves fiú...

Mi lenne a jobb? 22 éves fiú vagyok néha-néha kattog a térdem, fájni nem igazán szokott. A gyógyszerésznek mondtam és ajánlotta a Donát, hogy majd attól elmúlik ha kúra szerűen szedem.

Figyelt kérdés

de! sok rosszat olvasok róla, ti mit gondoltok? Ennyi idősen szedhetem vagy valami mást? esetleg akinek van hasonló problémája mit szed?

köszi


2012. ápr. 1. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó a Dona és a Tovita is, ártani nem árt, a porcleválást segít betokozódni.
2012. ápr. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a legrosszabbat amit hallottam róla, hogy gyomorfájdalmat okozott, így vacsora közben kellett bevennie ismerősömnek. Viszont a porckopás megelőzésének első lépése szerintem a megfelelő tartás, elmehetnél ortopédushoz vagy magáncéghez mióta nem támogtja a tb, lehet talpbetétre lenne szükséged.
2012. ápr. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
értem ...köszi, akkor nem káros ennyi idősen? akkor elszedem, és ha nem javul kivizsgáltatom magam...köszi
2012. ápr. 1. 15:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg, hogy "néha-néha" kattog a térded, nem indokolja a gyógyszerszedést 22 évesen! Semmilyen gyógyszert nem ajánlok erre, teljesen normális.Gyógyszerrel lehet, hogy picit javíthatsz a kattogáson a gyomrod stb. kárára...Gondold át előtte.Nem vagyok gyógyszerész, de nem is kapok jutalékot a gyógyszergyártó cégektől egy-egy eladott gyógyszer után..
2012. ápr. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
úgy néha néha hogy pl 10ből 5öt vagy ha kinyújtom kattan egy nagyot utána nem...köszi
2012. ápr. 2. 15:52
 6/7 A kérdező kommentje:
egyébként vettem be két szemet..és másnap hányingerem volt..és rosszul lettem..lehet amiatt????
2012. ápr. 2. 15:53
 7/7 anonim válasza:

szia ! Voltál orvosnál, nekem is hasonló problémám van.

Sportolsz vmit?

L/21

2012. szept. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!