Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik lenne jobb? Kreatin...

Melyik lenne jobb? Kreatin kúra vagy edzés előttre energizáló, bedurrantást segítő kieg?

Figyelt kérdés
Melyik lenne jobb: egy kreatin kúra (mondjuk g-bombbal, vagy más designer kreatinnal) vagy venni edzés előttre valamit ezek közül: attack, hot blood, big bang, N.O.V.A., Nithrox Therapy (nem tudom eldönteni, hogy melyiket vegyem, illetve ha tudtok mást hasonló árkategóriában, mondhatjátok). Melyik járna több fejlődéssel?
2010. nov. 5. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Az edzés előtti energizálóktól fejlődni nem lehet.Csak energizálnak.

A g bomb meg sosem volt kreatin

2010. nov. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tényleg, bocsi, rosszat írtam. Viszont arra gondoltam, hogy ezekkel többel tudsz majd szériázni, meg jobban bedurransz, tehát közvetetten de jobban fejlődsz tőlük. Vagyis akkor jobban ajánlod a kreatin kúrát? Csak mivel most csinálok egy sima monohidrátosat és végülis nem rossz, de akarok valami hatásosabbat.
2010. nov. 5. 20:07
 3/3 anonim ***** válasza:

A bedurranás 1 esztétikai dolog.Nincs köze a fejlődéshez.És ha alapból nem elég intenzív az edzésed ahoz hogy 100%osan fejlődjél akkor ott már gond van.A bedurranás fokozó csodaszarok szerintem értelmetlen dolgok.Akik éjszaka dolgoznak és utána kondi nekik kell.Másnak nem.

A kreatin az ami jó,de ez sem csodaszer.Felhoz talán 3 kilót amiből 1-2 megmarad azt kész.Ez 1 ilyen játék

2010. nov. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!