Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kellemetlen lábszag, mit...

Kellemetlen lábszag, mit csináljak? Mitől van? Van ilyen!? Van olyan orvosi portál vagy akármi, ahol fel tudom tenni a kérdésem és tényleg orvos válaszol rá?

Figyelt kérdés

Lábszagom van, nem túl kellemes. Még akkor is, ha megmosom és még csak zoknit sem húzok rá. Nincs semmi fertőzésem vagy akármi. Egyszerűen büdi a lábam.. hát van ilyen? Mindig volt egy kis 'alapszaga', de mostmár akkor is érzem, ha nem direkt szagolgatom.

Sósavba nem mártom és a zoknis dolgokkal sem tudok ebben az esetben mit kezdeni.

Baromi kellemetlen lenne még ha bőrgyógyászhoz is mennék.. szerintem kiröhögne.



2012. ápr. 1. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Másoknak is van ilyen problémája, nagyon sokaknak, biztos nem nevetne ki egyik orvos sem. Táplálkozás miatt is lehet. Webbeteg.hu-n tedd fel a kérdést sztem.
2012. ápr. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog a doki kinevetni.

Én egyébként nyáron ecetes vízbe szoktam áztatni a lábam, és az nekem bevált.

de itt is tudsz dokitól kérdezni.

[link]

2012. ápr. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A szódabikarbónás lábvízről hallottam, hogy segített hasonló esetben. Veszíteni nem veszíthetsz vele, próbáld ki!
2012. ápr. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg kipróbálhatod az ezüstszálas zoknit is. Gyógyászati segédeszköz boltban lehet kapni.
2012. ápr. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Annyira örülök, hogy csak kedves és értelmes válaszokat kaptam! :)
2012. ápr. 3. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!