Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kínos lábszag, mit tehetnék?

Kínos lábszag, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Mit tehetnék a lábszag eltüntetése céljából? Elég kellemetlen szagú a lábam, és most, hogy jön a melegebb idő még borzasztóan izzad is... :/


Milyen készítményeket ismertek ami beválhat, vagy melyek azok a talpbetétek amelyek segíthetnek? Fertőtlenítők, izzadásgátlók, lábspray-k, áztatás?


Tudom, hogy minőségi bőr cipők, pamutzokni, több váltó cipő... Pamutzoknik azok vannak, de sajnos nem tudok ennyit költeni egy minőségi cipőre, így maradnak a kínai darabok. Tudom, hogy nem előnyös, de hát ez van. Van valamilyen módszer ami így is segíthet? Valamilyen szén tartalmú antiszeptikus talpbetét? Ti milyen készítményeket használtatok?


Hogy kezdjem el ezt az egész procedúrát?



2012. márc. 21. 13:36
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Cipőfertőtlenítés elsőre formalinnal megteszi? :)

Mindennapi használat után hogyan szagtalanítsam?

2012. márc. 21. 13:40
 2/13 anonim ***** válasza:
Minden este ecetbe aztatas.Ha ez nehez,nekem hasznal a szajöblitö,avval kenem,minden reggel.Nagyon jo,a labat es cipö-be szorni,puder,ami ennek valo,a Schleckernel az As marka,de van a DM-be is többfele.
2012. márc. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :)
2012. márc. 21. 13:48
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszertárban lehet kapni lábizzadás elleni hintőport, ezzel kell a cipőt is beszórni, eltünteti a szagokat. Esténként áztasd a lábad ecetes vízbe, jól kend be a talpad és a lábujjaidat canestein krémmel. Kínai cipők nem jók, mert mind műanyag, érdemes lenne szellőző bőrcipőt, vagy szandált venned, Deichmannban vannak olcsóbb cipők.
2012. márc. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
24%
Próbáld behinteni szódabikarbónával.
2012. márc. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nektek! :) Aranyosak vagytok! :) A cipőt mivel tudom kifertőtleníteni? A formalin jó, vagy van más módszer is?

A Naturland-nak van ez a FoNo VII.-es Solutio antisudorica izzadás (kéz; láb; testhajlatok) elleni ecsetelője, próbálta már ezt valaki?

2012. márc. 21. 19:57
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Fiam a hónaljára használja, neki bevált, mert rendszeresen veszi.
2012. márc. 22. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Akkor én is beszerzek belőle. Ártani nem árthat. :)
2012. márc. 22. 08:17
 9/13 anonim ***** válasza:
Megfelelő anyagú zokni és vannak cipőbetétek is,amiket bele lehet vágni a cipőbe és segíthetnek.
2012. márc. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm mindenkinek, elkezdtem a procedúrát. Hetente 1x vagy 2x sós-ecetes vízben áztatás, bőrradírozás, habkővel subickolás, Naturland Sulutio Antisudorica fürdés után + minden cipő felvétel előtt lábspary használata. Pamutzoknik előnyben részesítése. A cipők formalinnal való fertőtlenítése.

Szorítsatok! :) Elég kellemetlen ez az egész.

2012. ápr. 1. 14:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!