Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok, a bokámat,...

16 éves vagyok, a bokámat, térd hajlatomat behálózzák kisebb nagyobb hajszálerek. Mit tegyek? Normális ez?

Figyelt kérdés
Ahogy előbb írtam, még csak 16 éves vagyok.. Már nagyon sok hajszálér megjelent a lábamon, bokámon.. félelmetes.. Anyukámnak viszeres a lába, tudom hogy genetika stb. de undorodok magamtól, hogyan vegyek fel így szoknyát? Mit tegyek? Műtetni ennyi idősen lehet? ez idővel mindig csak rosszabb lesz.. Kérlek valaki segítsen vmilyen tanáccsal.
2012. ápr. 4. 11:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Ismerős helyzet, nekem 12 éves korom óta ez van, csak a combomon és így 21 éves koromra olyan a combom, mint egy 40 évesnek...

Meg lehet injekcióztatni, gondolom még nem olyan durva, lehet, hogy egy vakcina elég is lenne rá, ez olyan 10-15 ezer, mert vakcinánként számolnak árat. Mihamarabb csináltasd meg, ne járj úgy, mint én.

2012. ápr. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!