Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Probléma-e? Egyik nap hülyeség...

Probléma-e? Egyik nap hülyeségből levágtam a lábam szőrét, és kb másfél hét után nem nőt semmit kicsit megíjedtem.

Figyelt kérdés
aztán aznap egésznap ezen járt az agyam, majd elkezdetem tépegetni a hajam, és ha erősebbe téptem akkor kijött, és a szemöldökömet is tépkedtem és azt is kitudtam, lehet hülye kérdés, sőt biztos, de ez probléma szerintetek? Ezen jár már 2-3 napja az agyam, ha kiröhögtök akkor inkább nem válaszoljatok.
2012. ápr. 4. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha kényszeressé válik a haj, szőrtépkedés, akkor igen, az egy betegség, neve: trichotillománia
2012. ápr. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Te biztos nőci vagy, mert különben nem foglalkoztatna a dolog. :D

Örülj, ha nem nő gyorsan, de hogy fog nőni, az tuti! (Ha nem is olyan gyorsan, ahogy Te elképzeled!)

2012. ápr. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

hát sztem nincs semmi gond véleményem szerint, pl ha úgy vesszük a nők folyton szedik a szemöldöküket mégsem hullik a hajuk emiatt,

lehet h túl erősen tépted a hajad:)v merő véletlenségből töredezett

2012. ápr. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

En inkabb azt kerdeznem meg, hogy miert vagtad le a labadrol a szort?

...mert idegesitett!? Nem lepodnek meg ezen a valaszon, de ha igy van, akkor talan az elozo idoszakon kellene elgondolkoznod, es a gondolataidat rendbe tenni!

2012. ápr. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, akkor ezek szerint nincs különösebb baj, megnyugtattatok :)
2012. ápr. 4. 17:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Vissza fog nőni a szőröd, olyan nincs, hogy nem nő vissza :) Ha most borotváltad le először, akkor azért nő vissza lassan. Én is így voltam eleinte. Amúgy fiú vagy? Mert nekem úgy jön le a történetből, ha lány lennél, nem aggódnál ennyire a szőr miatt v igen? :) Amúgy, ha a hajadat v szemöldöködet tépkeded, ne csodálkozz, hogy kijön.
2012. ápr. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
fiú vagyok, de azért kezdtem el aggódni, mert osztálytársam az mondta, h biztos rákos vok, de ő viccesen mondta én mégis megíedtem.
2012. ápr. 4. 18:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, sztem, ha vki rákos, akkor nem azért hullik ki a szőrzete meg a haja, mert rákos. Inkább a kemoterápiától.
2012. ápr. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!