Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit kezdjek magammal?

Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés
Már teljesen magamba fordultam. Úgy érzem, hogy minden/mindenki elhagyott. Most nem foglal le se a TV, se a számítógép, a zene, a kertben dolgozás, a tanulás... a tesóimmal sem tartom a kapcsolatot, osztálytársaimnak csak iskolaidőben vagyok jó... apám meg vasárnap jön, de nem tudok mit kezdeni vele... nem tudom, hogy mit kezdjek magammal, teljesen úgy érzem, mintha minden megszűnt volna körülöttem... még a szünetnek sem tudok örülni. Facebook-on sem látok senkit sem, mindenki megy valamerre... csak hogy én nem tudok, mert kék-lila foltosan térnék haza a sok kisebbségi gyökér miatt... Mit kezdjek magammal?... egy lepratelepen élek, ahol kimozdulás esélye 0, ráadásul még szegénység is van(aki támadna az internet miatt, hűségnyilatkozat még érvényben van) ezért teljesen olyan érzésem van, mintha nem is léteznék. Most csak itt ülök, és írom ezt a szöveget, hátha valaki ír valamit, amitől ki tudok valahogy törni ebből a ,,tojásból". Szóval ha valaki valamilyen tanáccsal el tud látni, azt nagyon meghálálom egy köszönöm szavacskával... :| (13/f)
2012. ápr. 5. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Első körben ezt nézd meg, segíteni fog:

http://www.youtube.com/watch?v=N1S2bGh9hGc

2012. ápr. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia, merrefele laksz?
2012. ápr. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sárbogárd
2012. ápr. 6. 13:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Én szívesen barátkoznék veled, de az a baj hogy kicsit messze laksz. Én Nagykanizsa környékén lakom. 17/F de nem nézek ki annyinak. :D
2012. ápr. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. ápr. 7. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!