Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha megiszom egy liter vizet...

Ha megiszom egy liter vizet nagyon gyorsan, az árthat?

Figyelt kérdés

Mert az előbb megittam egy liter vizet egyszerre és gyorsan, és most elég szarul vagyok. Valahogy úgy, mintha egy liter víz átteleportált volna az üvegből a hasamba (meglepő, tudom...)

na, de tényleg, szerintetek ez árthat?


2012. ápr. 5. 23:15
 1/5 anonim válasza:
47%
Nem! Nekem vesekőnél ajánlották is. Nemsoká jobban leszel! :)
2012. ápr. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
nem árt, maximum annyi, h a hasad fáj, feszül tőle, mert hirtelen tágulnia kell, h befogadja ezt a vízmennyiséget. csak egy kis diszkomfort érzés. hamar el fog múlni. ha mégsem, akkor valószínűleg vmi egész más okozza a rosszullétet
2012. ápr. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Nem lesz bajod, bár ilyenkor este már nem a legjobb ötlet, főleg ha nem sokára lefekszel. Lehet hogy felkelsz párszor. Mindent ami sok egyszerre így reagálja le a szervezet, kivéve ha mondjuk tikkasztó melegben sportol az ember és kiszárad mindene, akkor nagyon könnyen be lehet vágni egy liter folyadékot anélkül, hogy rosszul lennél utána. Ha nem vagy igazán szomjas akkor csak egy kissé megterheled a veséket meg a gyomrodat, de le fogják győzni.
2012. ápr. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1 liter még nem árt, de ha valaki nagyon sokat iszik egyszerre, akkor abba bele is lehet halni, mert a szervezet sóháztartása felborul.

[link]

2012. ápr. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz tőle.
2012. ápr. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!