Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet tüdőgyulladásom van?

Lehet tüdőgyulladásom van?

Figyelt kérdés
több mint 2hete fáj a torkom,az utóbbi 1hétben már nyelni sem tudok,reggelente a legrosszabb,hangom sincs,vagy ha egy kicsi is van,totál rekedt....2napja köhög is,eddig nem köhögtem,csak nagyon ritkán.Ha köhögök,majd kiszakad a tüdőm,nem merek "nagyot"köhögni,mert marhára fáj...száraz köhögés,de kezd felszakadozni,de teljesen nem.Semmi más bajom nincs,mondjuk a fülem a jobboldali nagyon fájt 2napig,meg a fejem,és a fejbőröm,ilyen sose volt még..ha hozzáértem,azt hittem meghalok,úgy fáj...pár napja a hideg ráz néha,lázam nem volt,bár nem mértem,de tuti nincs,esetleg hőemelkedés.Voltam már 2-szer dokinál,először múlthéten,akkor felirt nekem egy antibiotikumot,6szem volt benne,3napig kellett szednem,+mellég cataflamot,azt is napi 2-t.A 2.nap éreztem hogy jobb,de pár nap múlva ugyanúgy fájt a torkom,tán még jobban....tegnap visszamentem a dokihoz,csak a torkom nézte meg,nem hallgatta meg a tüdőmet se most,se 1hete mikor voltam.Annyit mondott,hogy még kicsit piros a torkom....én megnéztem a tükörbe,hát az nem kicsit piros,még hólyagok is vannak rajta...na mindegy....felirt nekem zinatt-ot(allergia gyógyszert),meg egy köhögéscsillapitót.... hát nem tudom,de amikor allergiám van,a torkommal sosincs semmi,pláne nem ennyire.... Elképzelhető hogy tüdőgyulladásom van?Ma beszéltem anyummal telefonon,és ő mondta hogy lehet az....jól beleültette a bogarat a fülembe....most már eléggé félek,mert itt van a 20hónapos kisfiam is,nem szeretném ha elkapná vagy bármi....el lehet amúgy kapni,mit tudnék csinálni?
2012. ápr. 11. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:
esetleg mondjuk orvos????
2012. ápr. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ez nem tüdőgyulladsá!

orvoshoz, az tudod mi reméelm?

2012. ápr. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi...2-szer voltam orvosnál,tehát valószinű tudom mi az az orvos.Arra lettem volna kiváncsi,lehet e tüdőgyulladás,és sajnos nálunk nem úgy működik hogy rohanok az orvoshoz,mivel egyedül vagyok itthon a beteg fiammal,az orvos meg 1órára van innen,és nincs aki vigyázna rá addig.Ha nem valószinű hogy tüdőgyulladás(azért tettem fel a kérdést,hogy akinek volt,esetleg tud segiteni,mik a tünetek,lehet e nekem is az,vagy ne is idegesitsem magam ezen..stb),akkor nem megyek vissza,hanem beszedem amiket felirt,5napig kell,és ha nem múlik,akkor visszamegyek.
2012. ápr. 11. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!