Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez milyen betegség? A doki...

Ez milyen betegség? A doki azt mondja tüdőgyulladásom van, de nincs lázam.

Figyelt kérdés
A doki azt mondja tüdőgyulladásom van,de nincs lázam,levegőt könnyen veszek és hátam se fáj,csak annyi,hogy egyet-egyet szárazon köhögök.
2011. máj. 3. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
lehet akut tüdőgyulladásod,ami már nem okoz lázat, de vérképből és meghallgatva kimutatható
2011. máj. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
egy tüdőgyulladás kivizsgálásához nem árt egy mellkas röntgen is, sima háziorvosnál voltál?
2011. máj. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát sajna attól még lehet gyulladás, maximum idült, és/vagy nem jár tipikus tünetekkel. Viszont az fura, hogy nem küldött röntgenre.
2011. máj. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Biztos hogy tüdőgyulladásod van. A doki azért már gyakorlott az ilyesmiben.Nekem mellhártya gyulladásom van és nem volt lázam egyáltalán. Egy kis légszomj meg (nem gyógyuló) gégegyulladás volt csak amit éreztem belőle. Mellkasröntgen mutatta ki. Tényleg nem ártana csináltatni azért neked is.

2011. máj. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt láz nélkül tudőgyulladásom, lábon kihordtam, csak utólag vették észre az orvosok..
2011. máj. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,elfelejtettem mondani,voltam röntgenen is,és ott látott valamit az orvos,és azt mondta,hogy ez valamilyen vírusos tüdőgyulladás,analíziseket is csináltam,és ott meg a májam adott egy jelzést ,hogy baj van,valamim at hiszem nagy.
2011. máj. 4. 16:14
 7/8 anonim ***** válasza:
A májfunkció eltérését okozhatja a vírusfertőzés, de ez gyorsan helyreáll, ha nincs más probléma.
2011. máj. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hát, ha volt röntgen meg vérvétel és megállapította ezt, akkor valószínűleg igaza van :)
2011. máj. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!