Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet valami komolyabb bajom van?

Lehet valami komolyabb bajom van?

Figyelt kérdés

Januárban tüszős mandulagyulladást kaptam. Gyógyszerekkel meggyógyultam, viszont februárban ismét visszaestem. De olyan szinten, hogy 3 hétig itthon voltam. Nagyon sok gyógyszert kaptam, mellette szúrt a mellkasom, homlokom, és a hasam is nagyon sokat fájt. Voltam röntgenen, laborban, és fül orr gégészeten. Ezek közül egyedül a fül orr gégészeten volt "gond". Azt mondták hogy egy mandulaműtét nem ártana, de ezt beszéljük meg háziorvossal stb. Háziorvos azt mondta, hogy még ne műtsenek, majd akkor ha visszaesek, vagy rövid időn belül ismét elkapom, a hasam pedig szerinte a sok gyógyszer miatt fájt már. Nehezen kigyógyultam, viszont márciusban ismét tüszős mandulagyulladásom lett. Úgy gondoltam elküld műtétre a doki, de semmi. Ismét gyógyszerek és egy hét pihi. Ismét meggyógyultam.

Viszont ma iskolában tesi órán, nagyon megfájdult a tüdőm, és azóta is fáj. (3-4 órája volt). Valamint vér ízt éreztem a számban, és köhögök, rossz levegőt venni. Ez normális? Vagy csak ennyire kifáradtam volna? Valaki esetleg? Lehet komolyabb baj van a háttérben?

16/L



2012. ápr. 11. 16:00
 1/1 anonim ***** válasza:
A mandulát azért szokták kivenni, mert ha az egszer begyullad a legkisebb náthát is llandóan elkapod, eg ugy kb mindent. Érdemes kivetetni, ennél nagobb bajod szerintem nincs, a legtöbb embernek mr gyerekkorba kiveszik.
2012. máj. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!