Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Este úgy aludtam el, hogy nem...

Este úgy aludtam el, hogy nem tettem fel az éjszakai fogszabályozómat ( 3 hete vették le az állandót, és ezt a másikat kaptam helyette éjszakára), történt meg ez mással is?

Figyelt kérdés

Rögtön feltettem fél 7-kor reggel, amikor felébredtem, meg fent is lesz késő délutánig, az evés most nem érdekel. Ez volt az első ilyen alkalom, szóval nem akarok rendszerint csinálni ebből, csak egyszerűen úgy elfogott az álom, hogy azt sem tudom, hogy mikor aludtam el.


Nem lesz ebből baj, ugye?


2012. ápr. 14. 08:42
 1/2 A kérdező kommentje:
Jaj, de hülye vagyok, rossz kategóriába tettem, így most em fogok választ kapni. :((
2012. ápr. 14. 08:43
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem egy alkalom miatt nem lesz baj belőle, csak tényleg ne csinálj belőle rendszerességet, mert akkor hiába hordtad az állandó fogszabit évekig...

2012. ápr. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!