Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Férfiak! Nyilvános WC-ben...

Férfiak! Nyilvános WC-ben hogyan kéne viselkedni?

Figyelt kérdés
Ha nyilvános WC-ben megyek pisilni akkor mennyire szoktátok takarni "azt"? Valamennyire azért mégiscsak látszik hogy másoknak mekkora, én úgy érzem hogy az enyém nem valami nagy, ezért sokszor nem is tudok úgy pisilni ha más is van bent.
2010. dec. 30. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire,aki nézi az meg....le van szarva.
2010. dec. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Be kell menni kabinba, ha szégyenlős vagy. Egyébként se szokás a másik farkát bámulni...
2010. dec. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Természetesen nem bámulom másét nem erről van szó! De azért mégis közszemlére teszi az ember, és ilyenkor valahogy nem tudok pisilni. Ezen szeretnék változtatni hogy olyankor is tudjak ha valaki áll mellettem.
2010. dec. 30. 20:53
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy nem megy ha valaki áll mellettem. Soha nem is ment. Mindig a kabinba megyek, vagy akkor a piszoárhoz ha más nincs ott. Ha valaki beáll mellém akkor már nem megy.
2010. dec. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ez érdekes kérdés. Nekem is ez a problémám hogy nem tudok pisilni mások előtt bármennyire is szeretném azt, mert elég ciki hogy nem pisuárba lógatom hanem sima kabinosba. Talán kicsinek gondolom mikor mások (felnőttek előtt vagyok wc-be) de szerintem meg teljesen szép. Habár nem tudom 15/4cm hova sorolandó 18éves korban. Mi erre a megoldás? Csajoknál remélem máshogy fog működni nem így (ha lesz). :)
2011. ápr. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok, én se tudnék úgy pisilni, ha vadidegenek mellett kéne.
2014. júl. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
aki azt mpndja, nem nézi meg, az hazudik... minden pasi odapillant a szeme sarkából, hiszen õsi ösztöneink vannak és egy ilyen kiszolgáltatott helyen fel kell mérni, ki a "domináns"... amúgy jellemzõ, hogy a mini méret nem tud ilyen helyen pisilni, szerencsére nekem sosem volt ilyen gondom,...
2014. júl. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!