Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tereljem el a gondolata...

Hogyan tereljem el a gondolataimat a problémákról?

Figyelt kérdés
Sok dolgot vállaltam be 1x-re és már nem bírom. Már 2 éve nincs időm szabadságra menni. A legrosszabb pedig hogy már a szex sem tud felvillanyozni.

2012. ápr. 14. 20:14
 1/3 anonim válasza:
Szerintem látogass meg egy pszichológust.
2012. ápr. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pedig pont azt akartam írni hogy dugj egy jót. De olya nnincs hogy nem villanyoz fel. Csak ne ma megfelelő személlyel csinálod. Keress valakit! xD
2012. ápr. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tanuld meg az autogén tréninget, egy nagyon egyszerű és mégis hatékony "relaxációs" mód. (A relaxáció nem egészen helyes kifejezés, igazából ez egy önnyugtató gyakorlat, én egy pszichológustól tanultam, amikor a vizsgaidőszak "egy kicsit" kikészített. Ez már rég volt, azóta ha nincs semmi bajom, akkor is szoktam hetente párszor csinálni, segít kiegyensúlyozottnak maradni, és mellesleg jobban is alszom utána.)
2012. ápr. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!