Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 24 órás vérnyomásmérés....

24 órás vérnyomásmérés. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Ezen idő alatt tényleg nem lehet a mobiltelefont, mikrohullámú sütőst, (stb..) használni?
2012. ápr. 17. 06:58
 1/9 anonim válasza:
Nekem volt. én azóta gondolkodtam tod félóránként beindul azthiszem kb akkor, és mér. namost ha pont mondjuk bicajoznál vagy nem is tom, nyílván magasat fog mérni. :S de vigyél tartós elemet. szerintem lehet mobilt használni a készülékbe meg csip van meg memória azért mágnes közelébe ne menj mármint nagy teljesítményűhöz. magyarán ha bontós vagy.... :D
2012. ápr. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem vagyok bontós. :D Persze, nyilván ha "megerőlteted" magadat, felmegy az érték. De hát, éppen ez a mérés célja, hogy kiderüljön, kikor miért....

Azért köszi hogy írtál.

(csak azért kérdeztem, mert a papírra rá van írva, hogy mellőzendő ezen készülékek használat, míg mér a készülék.)Én úgy tudom, 15 percenként mér.

2012. ápr. 17. 07:51
 3/9 anonim válasza:
na jó, akkor lehet igaz amúgy. lehet azért, mert bezavarhatja az elektronikát és így a mérést. és lehet, hogy 15 percenként mér akkor. :P :)
2012. ápr. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtál. Hát, majd megmondják, ha felteszik. Csak kíváncsi voltam, kinek mi a tapasztalata. Neked mikor kellett mérni?
2012. ápr. 17. 09:51
 5/9 anonim válasza:
hát mikor kicsit kikészültem idegileg a belgyógyász vizsgálatokat akart és ez volt az egyik.
2012. ápr. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem. És időpontilag mikor? (évre gondolok)
2012. ápr. 17. 10:52
 7/9 anonim válasza:
2007
2012. ápr. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem már kétszer is volt fent, és egyszer sem figyelmeztettek ilyen jellegű dolgokra (2008-ban és 2010-ben). :) Amúgy napközben negyed óránként mér, esténként pedig fél óránként. Igazából nem jár semmilyen kellemetlenséggel, egyedül amikor magasabb a vérnyomás, akkor jobban felpumpálja, és így jobban szorítja a kart.
2012. máj. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolso,ha meg jarsz itt.

Ejszaka lehet ettol aludni,vagy mindig felebreszt?

2017. febr. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!