Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan változtathatok a...

Hogyan változtathatok a tartásomon?

Figyelt kérdés
az a bajom,hogy már voltam több ortopédnél is,és egyiksem segített...hiába probálom kihuzni magam,úgyérzem,hogy kivan,de látják,és mondják is,hogy miértnem huzom ki magam...szóval nemtudom,hogy lehetne egyenes a tartásom,előre is köszi.
2009. jún. 20. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:
én is próbálkozom.. de nekem nagyjából sikerül is de aztán mindig megfeledkezek magamról.. szval ez nekem is jó kérdés..
2009. jún. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
torna, torna, Torna!
2009. jún. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktattam magam az egyenes tartáshoz,hogy odaálltam a falhoz,úgy hogy a fejem,a lapockám és a sarkam is hozzáérjen,és ezt megjegyeztem. Mikor úgy érzem görbe vagyok,úgy húzom ki magam mintha a falnál állnék (sokszor csodálkoznak is az osztálytársaim hogy hogy tudok mindig ilyen egyenes háttal lenni:D)
2009. jún. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Ma már nagyon sok módszer van tartásjavításra, neten is utánna nézhetsz. Azért leírok párat.

1. Úszás-nemcsak gyorsan érhetsz el eredményt, de szórakoztató is, ha barátokkal mész

2. Torna-inkább az is társaságban jó

3. Ezt valamelyik női magazinban olvastam: Tegyél a fejed tetejére egy párnát, és fogd kötben úgy a karoddal, hogy a lapockáidat minnél jobban összeszorísd. Sétálj így a lakásban 10 percen keresztül.-Hát biztos nagyon fárasztó, de egy próbát megér.


Ja és miközben "csak úgy vagy" akkor is próbálj oda figyelni a tartásodra. Nem kell, hogy egyszerre egész nap helyes tartással mászkálj, először csak 15 percet, aztán 20-at. Ha kitartó vagy, akkor sikerülni fog.

2009. jún. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a választ
2009. jún. 20. 11:42
 6/6 anonim ***** válasza:

Tudomásom szerint, ez a módszer vált be eddig a testtartási problémák megoldására a leghatékonyabban :

[link]

...és tapasztalattal én is alá tudom támasztani.

2009. jún. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!