Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez a jelenség a...

Mi lehet ez a jelenség a fülemmel? Elég kellemetlen

Figyelt kérdés
szóval elég nehéz megfogalmazni és nem tudom mi, mitől lehet ez, és hogyan lehet megszüntetni ha lehet egyáltalán. tehát néha, mikor fekszem az ágyban a bal oldali fülben ilyen érdekes zajt hallok, nem fülpattoggás, olyan mintha ilyen összehúzódás lenne, ütemesen, a szívverésem ütemére megy. talán fülzúgás egy fajtája vagy nem tudom. elég kellemetlen, ilyen szakaszosan hallom, aztán ha elfordítom a fejem megszűnik. általában ha az egyik oldalalom fekszem akkor szokott előjönni vagy ha a hátamon fekszem és oldalra fordítom a fejem. ugyanezen a bal oldalon ilyenkor ha a párnára teszem dobol belül a fülem, szintén szívverés ütemére. többször is felriadtam már egy rémálommal kísérve álmomból emiatt a "zaj" miatt ettől a zúgástól, ez okozta a rémálmot is amíg fel nem ébredtem. volt hogy egy éjszaka két alkalommal is előfordult. viszont van hogy nyomát sem tapasztalom ennek az egésznek. én talán vérnyomásra tudok gondolni, mikor pl lefekvés előtt valami édeset ittam ettem hogy megdobta volna, de akkor is ez normális egyáltalán? nem hiszem hogy ezt kéne tapasztalnom. a vérnyomásommal sincs problémám. (18 éves fiú)
2009. jún. 20. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
A magas vérnyomást inkább a fülzúgáshoz lkehetne kötni. Nekem is dobol néha a fülem,én valahol azt olvastam,hogy ha több zsír termelődik a fülben ezzel probbálja "kilökn",szóval egyfajta öntisztulásnak tudható be. Mondjuk mérget nem vennék erre,esetleg megkérdezhetnéd a háziorvosodat,ha nálad ilyen gyakori és zavaró jelenség.
2009. jún. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valószínüleg talán, hogy a dobhártyád produkál valamit ahogy elfordítod a fejed.

A változó nyomásra.

Az nem kerül semmibe, ha elugrassz a fülészetre és hagyod, hogy belekukkantsanak a füledbe.

Ha azt mondja minden ok, akkor próbáld meg a fülgyertyát esetleg.

De ne fordítva, hátha van valami gebasz a dobhártyáddal s nehogy ártsál neki.

2009. jún. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Keringési zavar, és a ginko biloba tea megszünteti pár nap alatt.
2009. jún. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!