Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan kúráljam ki magam?...

Hogyan kúráljam ki magam? Szörnyen fáj a torkom, tegnap még semmi bajom nem volt.

Figyelt kérdés

Tegnap este kezdtem érezni egy kis kaparás szerűséget a nyálkahártyámon majd késő estére már fejfájás, orrfújás és fájdalmas nyelés jött... Ez mi? Lázam nincs, de rettenesen gyengének érzem magam, ma orvoshoz nem tudok menni, külföldön vagyok, egyedül ráadásul..

Mit tudok magammal kezdeni ??



2012. ápr. 22. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Csinálj magadnak karamellás hagymateát, és igyál langyos kamillateát, gargarizálj sós vízzel, óránként. Egyél mézet, de utána ne igyál legalább egy fél órán keresztül, hogy a méz rajta maradjon a nyálkahártyádon. Ha van otthon gyömbéred, reszeld le, keverd össze egy kis mézzel, és azt eszegesd.Inhalálj, kamillás gőzzel.Ha nincs lázad, ne szedjél antibiotikumot, mert akkor, nem bakteriális a torokgyulladásod, hanem vírusos, arra meg nem kell antibiotikum.
2012. ápr. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Így van, ha nem muszáj ne mérgezd magad feleslegen!

Még van a Grapefruit cseppek az is jó immunerősítő, Természetgyógyászom ajánlotta nekem bevált!:) Inkább Ő, mint dokihoz, aki miatt mára a májam nem olyan, mint kéne, pedig 33é vagyok, s a Természetgyógyászom javasolta a méregtelenítő kúrát!

2012. ápr. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok, köszönöm a tippeket, én se akarok mindenáron antibiotikumot szedni, szinte mindenre azt adják és nem akarom lerombolni az immunrendszerem. Évente max 1szer vagyok beteg, akkor sem olyan dúrva a helyzet, de ez most fura...

Van még Grapefruitmag - kivonatot tartalmazó étrend kiegészítőm, de 2011 júliusáig szól a szavatoság, szerintetek lehet tőle bajom vagy nem?

Amúgy nincs itthon gyömbér, se kamillatea, csak gyümölcsteák, de még citrom se :( csak strepsils, azt eszem mert legalább kicsit szünetel a torokfájás.

A karamellás hagymateát hogy kell csinálni??

2012. ápr. 22. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!