Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki pikkelysömörre kap...

Valaki pikkelysömörre kap Stelara injekciót? Ha igen, alkoholt 1x sem lehet fogyasztani alatta?

Figyelt kérdés
Mert nyáron lesz a szülinapom a 18. és szeretnék 1kicsit inni(mértékkel),De kérdezték, h fogyasztok -e alkoholt mondtam nem, akkor azaz 1nap se ihatok?köszönöm

2012. ápr. 22. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgy vettem észre magamon, amikor alkoholt fogyasztok a sömör jobban kijön rajtam. Lehet, h akkor a szervezeted, nem úgy fog reagálni az injekcióra, mint amikor nem fogyasztasz alkoholt.
2012. ápr. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én 18 vagyok psorisan. Üdv sorstárs :) Én ezt simán megmondanám a dokinak, hogy 18 leszek, és alkoholt fogok fogyasztani! Én a helyedben innék legalább valamennyi öröm legyen az életben... Igen jól írta az előttem válaszoló az alkohol pár pöttyöt elő fog hozni, de szerintem megéri. Úgyis elő jönnek mindig a dögök nem lehet ellenük mit tenni. A mai orvostudomány nem tud mit kezdeni a pikkelysömörrel! Tünetmentesíteni lehet csak sajnos. A szteroditot mérsékelten használd! Ugyanis egy időre leviheti a psorit, de a szteroidos kenőcsök után jobban kiújul a psori szóval "segít" abban hogy előjöjjenek a dögök. Tünetmentességet(vagy valami csoda folytán végleges gyógyulást ) kívánok!

Üdv. 18/F

2012. ápr. 24. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt senki nem olvasta el, hogy injekciót kap?

[link]

Nekem eszembe se jutna inni akár egy sört is, amíg ez az ereimben kering.

2012. okt. 27. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem az omega-3 halolaj kapszula segít valamit (lassabban jön ki).
2012. okt. 27. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk gondolom nem véletlenül kapod az injekciókat.
2012. okt. 27. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!