Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám "kitakarítani"...

Hogyan tudnám "kitakarítani" a szervezetem? (Lennt)

Figyelt kérdés

Úgy érzem, megterhelt a szervezetem.A bőröm nagyon kiszáradt, sosem volt még ilyen.Állandóan pattanások alakulnak ki rajtam, épp hogy sikerül lekezelnem az egyiket, máris jön a másik.Fáradt vagyok, sokszor rossz kedvű, nincs kedvem semmihez.Elégedetlen vagyok magammal.

Úgy érzem, egy jó adag méregtelenítésre, egészségre, felfrissülésre lenne szükségem testileg-lelkileg, de leginkább testileg.

Miket tudnátok ajánlani, amivel új erőre kaphatnék?A bőrömet is rendbe kellene hozni, talán sok méreganyag gyűlt fel bennem, és azért a sok pattanás és nyúzott bőr.


2012. ápr. 22. 15:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Sok folyadékot kellene innod minden nap, de nem egyszerre hanem szétosztva reggeltől estig, mondjuk napi 8x3deci folyadék, pl.: vizet, teát, narancslét, levest, kakót...stb. Illetve egy 30 vagy 60 napos multivitamin készítményt végigszedned. Illetve kicsit több gyümölcsöt zöldséget főzeléket beiktatni az étrendedbe. Pár hét alatt érzékelni fogod a változást
2012. máj. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!