Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy erősítsem meg a szervezet...

Hogy erősítsem meg a szervezetem mért ilyen pocsék?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok nagyon fiatal de már annyi betegségem volt,hogy jaj.nem kicsik mindig nagyok.ebben az évben 2 tüdőgyulladás, arc homlok üreg gyulladás migrénes fej fájás tömege most megyek mr-re.meg van nagyobbodva a pajzsmirigyem és van benne egy csomó is.most meg nem jött meg és nagyon rosszul voltam ment a hasam minden nap most már hányok is mire ki derült be gyulladva a belem beleim.nem iszom,nem dohányzom,mozgok eleget és egészségesen táplálkozom.akkor mért vagyok ennyire selejt?
2011. aug. 31. 21:34
 1/1 anonim válasza:
Nos ez már lehet a stressztől is, szedtél már immunrendszer erősítőt? Béres vagy más ehhez hasonlóra gondolok. A csomót jó, hogy kiszedik, legalább azon túl leszel. Szegény :( nagyon sok mindenen áteshettél. Valamit tegyél, hogy ne így folytatódjon. Orvossal kénél beszélni, hogy valami immunerősítő tabit vagy valamit kellene szedned, mert ez így nem mehet tovább, ráadásul ha ilyen fiatal vagy és nincs semmi káros szenvedélyed.
2011. aug. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!