Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt gyógyul meg...

Mennyi idő alatt gyógyul meg a fejsérülés teljesen?

Figyelt kérdés
6 fejsérülésem volt (nov.28,dec.4,dec.11,dec.21,febr.13.,febr.19.) Az elsővel és az utolsó előttivel orvosnál is volt. Novemberben röntgen és a CT is negatív. Febr.13-án csak röntgen volt és negatív lett. Minden hol ahol sérült a fejem (kivéve a 13-ait mert ott a jobb arcom és a homlokom sérült továbbá a jobb szemem környékén voltak hámsérülések) mindenhol dudorok vannak. A fejem is fáj még (nem tudom ettől-e illetve több sérülésem helye is időközönként)
2012. ápr. 23. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Sport sérülések? Borogasd hideg vizes ruhával, vagy hideg kés lapjával nyomogasd le a dudorokat.
2012. ápr. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem. Az első eséssel járt (lépcsőről),a február 13-i szánkós baleset volt. 2.forgófoteles baleset,3.konyhaszekrény ajtó sarka volt az okozója a 4-nél is lépcsős volt (mikor felálltam akkor történt),6. fel éles részével ütköztem.
2012. ápr. 23. 20:46
 3/4 anonim ***** válasza:
A szemeiddel nincs probléma? Milyen a térlátásod? Vagy ideggyógyászt is felkereshetsz ez ügyben, hogy megnézze, nincs e koordinációs zavarod.
2012. ápr. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Bekancsalódik a szemem ha sokáig nincs rajtam szemüveg. Tökéletesen látok anélkül ezért nem is mindig van rajtam . Este ha tök sötét van a szobában akkor nehezen igazodok el,ennyi bajom van,pl.nem látó meg előszörre a dobókockát (de ez az a balesetek előtt is volt) vagy

de a legutóbbi kórházi bentfekvésem felvételekor (Február 29) az volt írva,hogy látótér confort.vizsgálva teljes.Erre a látóteres dologra én is gondoltam.

2012. ápr. 24. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!