Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fecske, vagy boxer? (alsónadrá...

Fecske, vagy boxer? (alsónadrág) Háj, vagy izom?

Figyelt kérdés
12-16 éves fiúk körében.

2012. ápr. 24. 15:04
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
A boxer egészségesebb. A háj vagy izom kérdést nem értem.
2012. ápr. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hogy egy 12-16 év korú fiún legyen egy kevés háj (max 5-10 kg!!) vagy legyen kigyurt állat., vagy a másik lehetőség, hogy csontsovány legyen.
2012. ápr. 24. 17:43
 3/9 A kérdező kommentje:
amúgy a fecske az egészségesebb. kommentelő : korod? küldj üzenetet pls
2012. ápr. 24. 17:47
 4/9 anonim ***** válasza:
15%
vagy , nemtudom hány éves vagy nem lehetsz túl sok, normális testsúly alacsony testzsir,kevés de rendszeres mozgás. nem ugy léteznek a dolgok hogy csontsovány,izomagy és dagadt. a legtöbb ember nem ilyen ugye, körbe kéne nézni... alsóból azt hordod amelyik kényelmesebb..mintha olyan sokan látnák.
2012. ápr. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Fecske, mindenképpen fecske! :D

Nyilván senki nem tehet arról, hogy sovány-e vagy sem. Azonban szerintem ilyen korban egyenesen gusztustalan a nagy izom. Néhány osztálytársam "gyúr"... Nos, szerintem undorítóan néz ki: egy pilincka 16 éves, aki amúgy is 20 kilót nyom vasággyal, aztán a felső teste meg tiszta izom, és azt fényképezgeti, ahogy befeszít. Szerintem förtelmes és nevetséges, de ez csak az én véleményem. :P

16/F

2012. ápr. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A "fecske" valaha baoldalt megköthető, középütt egy vastag csíkkal ellátott fürdőnadrág volt, NEM hagyományos alsónadrág.
2012. máj. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
FECSKE! Csak. Kényelmesebb, mint a boxer és jól tartja a farkam. A szűk és a bő is kényelmes. (A szűk kényelmesebb)
2013. máj. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%
FECSKE! Csak. Kényelmesebb, mint a boxer és jól tartja a farkam. A szűk és a bő is kényelmes. (A szűk kényelmesebb) 16/f
2013. máj. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fecske mert jobban tart es en izmos vagyok mert vizilabdazok 13/f
2017. jan. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!