Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Éjszakára milyen viselet a...

Éjszakára milyen viselet a legelőnyösebb, alsónadrág, boxer, semmi, stb? Melyik miért jó, kérem osszátok meg velem a tapasztalataitokat.

Figyelt kérdés
2009. jún. 14. 21:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Én lány létemre éjszakára pólót viselek, meg bugyit vagy boxert. Azért szeretem, ha van rajtam valami, mert egyrészt így nem "sül össze" a bőröm, ha összeér valahol, másrészt meg így kényelmesen hozzá tudok bújni a páromhoz, nem tapad össze a bőrünk. :)
2009. jún. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Én férfi vagyok és 1 sima lenge boxer. Nem szorít, kényelmes. Felül semmi, vagy esetleg egy sima fehér póló.
2009. jún. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi meztelenül alszunk. Régebben kísérleteztem ezzel-azzal, de akármit veszel fel, reggelre úgyis minden a nyakamban van (sokat forgolódok), úgyhogy azóta csak natúrban. :)
2009. jún. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

én a semmit használom, a férjem is

nekünk igy kényelmes

a babánk meg pici, nem tud kimászni a kiságyból, nem láthat meg, viszont lassan el kell gondolkodnunk mi lesz ha néhány hónap múlva, átsétál a mi ágyunkba

nem szeretnék "semmiben" fesziteni előtte

2009. jún. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én általában pizsamában alszom, szokan nem szeretik, de én megszoktam már. Alatta alsógatyát viseltem, néhány héttel ezelőttig. De egyik barátom mondta,hogy próbáljam ki alsógatya nélkül. Azóta úgy alszom, nagyon jó érzés, csak ajánlani tudom. Annyira szabad... 21/F
2009. jún. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is pizsiben alszom. Nagyon ritkán póló+boxer. Ja és lány vagyok :)
2009. jún. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

En tavasszal,osszel,telen pizsiben alszom,ilyenkor nem viselek bugyit.Nyaron pedig egy kis vekony felsoben es boxer.De az is elo szokott fordulni,bar ritkabban,hogy haloingben es bugyi nelkul.A legkenyelmesebb szamomra megis a pizsi,hisz laza,kenyelmes,meleg.puha...bugyiban nagyon nem szeretek aludni,mert zavar,ha ejjel van rajtam.

17/l

2009. jún. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%
Én hosszú ujjú,galléros pizsamafelsőt hordok,hosszú pizsamanadrággal.Szerintem ez jó,mert nyáron nem izzad benne az ember,télen meg nem fázik.És a csajok is gerjednek rá.:)
2009. jún. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%
én általában "hosszú" pizsamában alszok, ha nagyon meleg van, akkor rövidgatya - póló, jah és fecskealsót mindig veszek alá. nekem ez a megszokott, kényelmes, és nem irritálja semmi a bőröm és a félszeműt. :D
2009. jún. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
71%
Én is a pizsire szavaznék...nem szorít sehol sem és elég könnyű...de inkább boxer nélkül,úgy még jobb!Bár itt a nyár akkor inkább a fehér póló(vagy felül semmi)&boxer...éjszakánként megsülnék hosszú pizsiben :D
2009. jún. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!