Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Koromhoz képest nayobbak a...

Koromhoz képest nayobbak a melleim. Tennivaló?

Figyelt kérdés
Elöször is van hogy a melleim túl nagyok koromhoz képest és nagyon zavarban vagyok miattuk.Nekem nem tetszenek jobban örülnék ha kicsik lennének.Igen van egy kis felesleges zsir rajtam és talán emiatt is nagyobbak a kelleténéál.Van amikor olyan bluzoot eszek h rámszorul és akkor olyan szarul nézek ki.:( Mit csináljak? Vegyek fel nagyonn polókat? (helyesirásomért most kérek elnézést, hogy ne azzal kezdjétek hogz veyek elő helyesirási szótárat )

2012. ápr. 24. 17:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Helyesírás? Hogy veszek helyett eszelt írsz?

Vegyél méretbeli blúzt, ennyi.

2012. ápr. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Fogadd el.

Általánosban én voltam az első aki melltartót kezdett hordani és nem divatból, hanem mert akkora volt, hogy tesiórán futáskor már fájt volna anélkül.


Most 30 évesen 85E-s a mellem, elhiheted, egész életemben nagy sikerem volt vele a férfiak körében... :)))


Persze fontos, hogy ha nagy a melled, akkor külön a mellizmokat erősítsd, mert egy megereszkedett nagy mell nem túl esztétikus.

Ha viszont picit meglóg az természetes, ne aggódj.

A gravitáció húzza, hacsak nem gusztustalan szilikonos, akkor nem fognak egyenesen előre meredni.


A kamasz fiúk még nem férfiak, ezért nem tudják értékelni, de később örülni fogsz a természetes méretednek.

2012. ápr. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Első azok a bluzok amiket veszek azok jók csak nem áll jól benne a mellem és nem tetszik a osztálytársaim melléhez képest az enyém.....


Második nayon hasznos válasz volt, de én nem tudom elfoadni öket. :)

2012. ápr. 24. 18:03
 4/9 A kérdező kommentje:
ja és a g betú nálam nagyon nagyon nehezen mey ás nayon meg kell nyomnom, hogy megjelenjen és azért van annyi hiba bár nem csak abban.
2012. ápr. 24. 18:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha rád szorul, akkor kicsi a blúz.
2012. ápr. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Ne aggódj, kb. 16-17 éves koromig én sem tudtam :))

Mindig összegörnyedve jártam, ráadásul a legmagasabb is voltam az osztályban, így duplán feltűnő voltam.

Majd 17 éves koromban elkezdett udvarolni egy 36(!!)éves férfi, akkor jöttem rá, hogy vonzó nő vagyok.

2012. ápr. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Az egy olyan bluz ami rám kell, hogy szoruljon.

Ja és ha nem mindig olyan bluzokat veszek fel amik kiemelik a testem. De igen amikor egy két számmal nayobbat veszek fel akkor nem tünik olyan nagynak, de nem vehetek fel mindig olyan nagy bluuzot.

2012. ápr. 24. 18:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Mit jelent a korodhoz képest nagyobb mell? A nagy mell szerintem nem gáz, kivéve ha fiú vagy. :) De én kifejezetten bírom a nagy ciciket.
2012. ápr. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

szerintem el kéne gondolkoznod a táplálkozásodon...

elég gáz hogy "bluoozt" eszel!!!

2012. ápr. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!