Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehet azzal kezdeni ha 19...

LO.ol kérdése:

Mit lehet azzal kezdeni ha 19 éves srác vagyok és elég kicsi a fejem a koromhoz képest? :/

Figyelt kérdés

2012. márc. 9. 03:38
 1/4 A kérdező kommentje:
ezt lehet orvosolni vagy még meg ki fejlődhet vagy mi okozhatja van 1 nagyon lukas fogam és már rég kikellett volna szedetni de nem engedtem a dokiknak az lehet az oka és ha hamarosan meg szabadulók tőle akkor még ki fejlődhet és nagyobb lehet a fejem és dohányzom is és elég vékonyka vagyok és nem nagyon jönnek föl a kilók de ha feljönne pár kiló akkor esetleg a fejem is nagyobb lenne kérlek írjatok mert nagyon zavar és semmi önbizalmam nincs miatta
2012. márc. 9. 03:49
 2/4 anonim ***** válasza:
47%

Nem lehet h mikrokefáliás vagy?

A volt férjemnek is kisebb volt a feje és amikor vitáztunk mindig azt gondoltam,h ezt Ő úgyse tudja felfogni a kicsi méretű feje és agya miatt.

De attól még szerettük egymást és jó ember.

2012. márc. 9. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát remélem nem :/ nem igazán érzem magam butának
2012. márc. 9. 18:43
 4/4 A kérdező kommentje:
a testemhez képest arányos a fejem
2012. márc. 10. 00:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!