Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a fene lehet velem? Szőrszá...

Mi a fene lehet velem? Szőrszálak nőnek az ujjbegyeimen.

Figyelt kérdés
Az ujjbegyeimen kb hetente 1 szőrszál kinő (pár mm-esre, de erősen fekete színű), amit hát azzal a lendülettel ki is szoktam szedni. Egyszerre az egész kezemen kb 1 van csak, de akkor se értem mitől, és miért.

2012. ápr. 25. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Pff, ilyenről még sose hallottam... Azt tanultam anno bioszból, hogy a talpon meg a tenyéren nem nő soha szőr az ember testfelületén, mivel ott nincsenek szőrtüszők...
2012. ápr. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Üdvözöllek az oldalon Pókember!

Szerintem a legegyszerűbb ha tőből lecsapod a kérdéses ujjadat, vagy ne fárasz minket kamu kérdésekkel!

2012. ápr. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

a gyors választ köszönöm. de nem kamu.


igen, tudom, hogy nem nőhetne, anyám is ezt mondta h nem nőhetne, de nő, ezért is írtam ide, hátha valaki tud valamit ilyenről


lehet el kéne mennem ezzel bőrgyógyászhoz, vagy nem tudom, csak sajna nincs időm, ezért akartam megkérdezni itt, hátha van valami magyarázat rá

2012. ápr. 26. 15:21
 4/4 A kérdező kommentje:

ja és mint írtam, nem azt kell elképzelni, h szőrös az ujjbegyem, hanem elvétve (mint írtam, egész kezemen egyszerre max 1, mert amint meglátom, kitépem) erősen fekete, 1-2 milliméteres kis szálak vannak.


és ja, pont ezé írtam ezt a kérdést, mert tanácstalan vagyok, de zavar ez

2012. ápr. 26. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!