Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a problémaa térdemmel?

Mi a problémaa térdemmel?

Figyelt kérdés

Ha leguggolok akkor reccsen egyet a térdem(ilyen kattanós hang),

ha nem kattan akkor fáj(mikor leguggoltam már akkor),

és és megint kell "kattintanom" hogy ne fájjon. Remélem értitek

már vagy 2-3 éve így van.

és manapság van olyan amikor egy kicsit fáj a térdem vagy benyilal vagy zsibbad.

Mit lehet erre szedni hogy megszűnjön a "kattanás"?

Lehet tőle valami nagy bajom?

16/f


2012. febr. 23. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínű a hirtelen növekedés miatt van, de nem árt, ha megnzeted magad egy orvossal, mert akár komoly gond is lehet.
2012. febr. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!


Nem tudom így mi baja lehet, menj el dokihoz, de egy dolgot tudok tippelni, ami nálam is beficcent térdnél, bokánál és deréknál. A sok üléstől és kevés mozgástól elgyentültek az izmaim. Néztem rá gyógytorna gyakorlatokat és ezeket fokozatosan növelem az utóbbi időben. Kezdj helyreállni. Miután megnézte doki a térded, ajánlom hogy kezdj el ilyeneket csinálni. De csak szépen, lassan kezd! Ne a legdurvábbb gyakorlatokkal!!!

2012. febr. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2 évet usztam 2 évet kézilabdáztam moast egy éve semmi de sulyzózni akarok a kézi eléggé megterheli a térdet nem?

ugyhogy nincsenek elernyedve az izületek :)

de azért kössz

1 válaszoló ha ez van akkor jobb :)

és van benne vmi mivel a bőr is meg van repedezve a hátamon(kicsit ilyen piros csíkok :D de ez másnál is van)

178 cm vagyok

2012. febr. 23. 21:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is el van körülbelül, hogy amikor leguggolok, egy kicsit kattan. Néha olyan kellemetlen érzés jön, és olyankor ki kell roppantani, hogy kinyújtom a lábam erősen, és általában szokott is roppanni, de akkor erősebbet, és amíg nem roppantom ki, addig nem fáj, hanem mondom, hogy olyan kellemetlen, mint ha nem tudnám teljesen behajlítani.

Ha csak így simán leguggolok, mindig kattan egyet.

Nekem is már régóta így van, de csak akkor fáj, amikor nem akar elsőre (vagy többszörre) roppanni.


"fáj a térdem vagy benyilal vagy zsibbad"

Szerintem is menj el orvoshoz.

2012. márc. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!