Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A homeopátiás bogyókból a...

A homeopátiás bogyókból a napi 5 szemet egyszerre is el lehet szopogatni vagy csak egyesével?

Figyelt kérdés
Ajánlottak egy homeopátiás bogyót a térdfájásomra, de nem ismerem ezeket a bogyókat, így nem tudom, hogy lehet-e egy alkalommal letudni az 5 szemet egy nap (félek, másképp elfelejtem)?
2012. ápr. 26. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Csakis úgy szedd, ahogy előírták vagy ahogy a betegtájékoztatóban szerepel. Nincs értelme túladagolni, egészen más a hatásmechanizmusa, mint az allopátiás szereknek.
2012. ápr. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Állítólag pontos időközönként és egyéb hókuszpókuszok.De szerintem egy egész marokkal bevehetsz egyszerre, sem lesz tőle bajod,mert ezek abszolút a placebohatáson alapszanak,kimutatható hatóanyagtartalmuk erősen közelíti a 0-t.Azaz:ha te abban akarsz hinni,hogy ez a szer majd használ neked,akkor koncentrálj arra is,hogy ez a szer ebben az adagolásban fog a legeslegjobban használni.Egyébként ezt mindenféle szer nélkül is elérheted,pusztán gondolati úton.De sokkal célravezetőbb lenne,ha egy tényleges,bevizsgált gyógyszerben szeretnél ennyire hinni,a lélektani hatáshoz ott esetlegesen hozzáadódik a tényleges terápiás hatás. Sok sikert!
2012. ápr. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egy anyukán ez már segített, azért bízom benne. Persze nem egymagában ez szükséges, B-komplex tablettát is szedni kell mellé. Muszáj segítenie, fiatal vagyok még ahhoz, hogy lerokkanjak. :)
2012. ápr. 26. 21:37
 4/4 anonim ***** válasza:
C vitamin még nem jutott eszedbe? A térd és mindenféle izület alapvető építőköve a kollagén,ami c vitamin nélkül nem képződik jó minőségben.Napi min.1000 mg,de lehet több is. A tévhitekkel ellentétben nem okoz vesekövet.
2012. ápr. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!