Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért rángatózik magától a...

Miért rángatózik magától a kezem meg a lábam?

Figyelt kérdés
Van úgy valamikor,hogy elkezd a karóm alsó részében egy kis darab rángatózni vagy a combomban egy kis darab izom.Tudom,hogy az ideg rángassa de miért? egyszer gyorsan egyszer lassabban.
2012. ápr. 26. 22:07
 1/7 A kérdező kommentje:
bocsánat karom nem karóm :D Valaki még félreérti XD
2012. ápr. 26. 22:08
 2/7 anonim ***** válasza:
Nősz még?
2012. ápr. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Inkább nem vagy stresszes?
2012. ápr. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
rángatja
2012. ápr. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem is szokott lenni. de amint hozzányulok elmúlik. és nem tudom, hogy ez jó-e vagy rossz?
2012. ápr. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát szerintem még növök mert még csak 16 leszek nyáron.

Stresszes nem vagyok,de nem 100%-os az idegrendszerem mert szokott izzadni a kezem meg a lában hiba nem csinálok semmit és szokott úgy lenni,hogy jég hideg a lábam és mégis tiszta vizes,de ez kb 3 hónapja nem jelentkezett hála istennek :)

Viszont elég sokat kockulok a gép előtt és lehet ez is okoz valami bajt,de e mellet rengeteget sportolok tornázik mindent szeretek.

2012. ápr. 26. 22:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Magnéziumhiánytól is lehet.
2012. ápr. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!