Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a hosszú alvás titka?

Mi a hosszú alvás titka?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a minőség a fontos, de ma 11 órát aludtam és nagyon jóléreztem magam mikor felkeltem, és szeretném tudni hogytudok megint hosszú ideig aludni:D általában 9 órákat alszok egyébként...
2009. júl. 19. 16:03
 1/8 anonim ***** válasza:

először is estefelé a lefekvés idejében ne igyál semmijen olyan dolgot amiben koffein van

alaposan szellőztess ki

s a a nap folyamán próbáld kifárasztani magad hogy igazán fáradt légy

2009. júl. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hidd el ez beválik én ezért általában 10-12 órákat szoktam aludni :)
2009. júl. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

aludj töksötétben, fáraszd le magad vmivel, ne egyél lefekvés előtt....

egyébként régebben énis ilyen voltam, de mostanra már, ha túl alszom magam (10-11) óra akkor inkább szarul vagyok. fáj a fejem, és extra nyomott vagyok.

2009. júl. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ne egyél/igyál semmit lefekvés előtt legalább 2 órával és egész nap NAGYON fáraszd ki magad. Ha "természetesen" nem megy, akkor tornázz sokat a nap folyamán, attól elfáradsz.
2009. júl. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszaitokat:D

Kifárasztani magam általános módszerrel nemnagyon tudom majd, de van egy kondigépünk, majd azt igénybe veszem:)

rendben, akkor betartom ezeket, még1x köszöntem!

2009. júl. 20. 09:15
 6/8 A kérdező kommentje:

egyébként most rájöttem, hogy rosszul kérdeztem mert igazából nemis arra vagyok kíváncsi hogy hosszú ideig hogykell aludni, hanem arra hogy hogylehet KIALUDNI magam?

lehet hogy a kettőre ugyanaz a válasz, de akkor bocsi.

2010. febr. 8. 15:48
 7/8 anonim ***** válasza:
az ,hogy jól aludtál, annak lelki okai voltak, semmi fiziológiai. 6-7 óra bőven elég. kipihenni úgy tudod magad jól, ha előtte csináltál is valamit, nem eszel zsírokenyeret vacsorára és éjfél előtt lefekszel.
2010. febr. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
vagy maszturbálj előtte egyet. az is bejön.
2010. febr. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!