Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Spontán fájdalmaim vannak. Mi...

Spontán fájdalmaim vannak. Mi a teendő? 18/F

Figyelt kérdés
Vannak pontok, ahol ha megnyomom, fáj, mint egy nyílt seb, nincs bekékülve sem meg semmi, egyszer csak elkezdett fájni, mostanában emellett még van úgy hogy egyik napról a másikra izomlázas lesz 1 bizonyos izmom, most pl: a nyakamban 1 izom a jobb oldalon, nem értem, hogy miért... am néha olyan, mikor mondjuk nehezet emelek, mintha el akarna törni a karom, fáj a csont, de csak akkor, mikor az izmot ellazítom... javaslatok?

2012. máj. 1. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Neurológia.
2012. máj. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én ilyen és ehhez hasonló dolgokat produkálok,mióta megszülettem. Akkor ez nem normális?????
2012. máj. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát az ilyen spontán fájdalmak lehetnek perifériás idegek gondjai miatt, érdemes megnézetni, ha nagyon zavaró. Bár az izomfájdalom nem utal erre, akár pszichogén tünet is lehet. De nyilván először a fiziológiai okot kell kizárni.
2012. máj. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Spontán keress fel egy szakorvost.
2012. máj. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Fiziológiai oknak sztem nincs semmi, de aak mit tudok csinálni? Ha elmegyek egy neurológushoz, vagy mi az, akkor az mit fog mondani? ...hogy bolond vagyok?
2012. máj. 2. 21:29
 6/8 A kérdező kommentje:
Am a nyakamból kezd múlni az izomláz, lehet túlságosan megfeszült, volt már izomlázam, de 1 szál izom?
2012. máj. 2. 21:30
 7/8 anonim ***** válasza:
A neurológus? Kötve hiszem, hiszen ideggyógyász. Tudod, mik azok az idegek? (A neurológus idegekkel, és aggyal-gerincvelővel-gerinccel foglalkozik, a mentális betegségeket pszichiáter kezeli. Ez a fajta izomfájdalom, amiről te beszélsz, tipikusan tenziós fájdalom, stressz vagy lelki zavarok az okai leggyakrabban.)
2012. máj. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tudom mik az idegek, meg hogy AZ idegeimmel ki foglalkozik, viszont ha stressz alapúak a fájdalmaim, akkor az nem mentális problémára utal?
2012. máj. 3. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!