Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nyári kéz- és lábizzadás...

Nyári kéz- és lábizzadás ellen mi a teendő? Lábszag nincs!

Figyelt kérdés
Annyira izzad a talpam, hogy képtelen vagyok lábbelit (szandi, papucs) hordani, mert elcsúszik benne a talpam. Nagyon gáz, hogy csak totyogva tudok menni ilyenkor bármiben is...
2012. ápr. 30. 10:29
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Áztasd a lábad almaecetes vízben, vagy szódabikarbónás vízben / 2 ek. szódabikarbóna 1 l. víz. Ebben áztasd a lábad, 15 percig./ Almaecetes vattával át is törölheted a lábaidat. Az esti fürdővízbe tehetsz zsálya teát, vagy tölgyfa kéreg teát. Használj mentholos hintőport.
2012. ápr. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Solutio Antisudorica. Nekem hónalji izzadás ellen tökéletesen bevált! :) Gyógyszertárban kapható, de olvasd el mindenképpen az izééét. Tudod, azt a pici papírt, a felhasználási útmutatót vagy mit. :D Első alkalommal hat! ^^
2012. ápr. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a gondom már régóta.Én egy Scholl krémet próbáltam ki,na az nem jó semmire:) Kipróbálom azt amit az előttem lévők írtak.
2012. ápr. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok: azt a készítményt csak kóros izzadásra lehet használni! Vigyázni kell a mennyiségre, én a múltkor picit többet raktam, és most kicsípte a bőröm. De a lényeg, hogy ha elmegyek suliba 7-kor, és ha fél 3-ra érek haza, akkor sincs izzadságfoltom! :) Csontszáraz a hónaljam, és szagmentes. :) (ahhoz képes előtte, mikor még reggel öltözéskor vettem fel a pólómat, 10 perc alatt látszott a folt. -.-")
2012. ápr. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Olvasd el ezt a cikket, hátha segít, nagyon sok hasznos dolgot írnak benne:


[link]

2012. ápr. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi :)

de nekem csak nyáron jön elő. nincs szervi bajom, nem iszom alkoholt, nem hordok nylon zoknit/harisnyát. fogalmam sincs, mitől van ez...

2012. ápr. 30. 16:57
 7/7 eniko96 válasza:

Hali

Nekem már kiskorom óta izzad a talpam és a tenyerem papucsba se nagyon tudok menni ha valaki valami jó megoldást tud irjon már vissza köszi

2012. jún. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!