Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Személyiség zavar lenne?

0202 kérdése:

Személyiség zavar lenne?

Figyelt kérdés
Pár hónapja úgy érzem mintha az egész életem csak álmodnám. Ha tanulok nem jegyzek meg semmit belőle, főleg a matek nem megy. A barátommal állandóan veszekszünk mivel állandóan kiabálok vele ok talanul. a hangulatom egyszer jó de nagyon könnyen elrontják.. ha valami nem ugy van ahogy szeretném hisztizek és elmegyek itthonról szaladva ugy kiabálnak futnak utánnam de nem állok meg de van olyan hogy egyszer csak rám jön a sírás ez személyiség zavar lenne? (tudom lehet mások is kiírták már)

2012. máj. 2. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem depresszió,vagy hangulatzavar.Háziorvoshoz menj el,ő továbbküld majd pszichiáterhez vagy pszichológushoz!
2012. máj. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
azt még elfelejtettem leírni hogy állandóan úgy érzem álmos vagyok, órán nem nagyon tudok oda figyelni a jegyeim se jók és amugy 15 éves vagyok 2 fontos ember nem rég ment el az életemből.. és most is van egy család tag aki eléggé beteg.. anyum is elég ideges emiatt meg én is
2012. máj. 2. 17:30
 3/3 anonim válasza:

Tedd le a cigit, az alkoholt, és a drogot.

Vagy csak történt valamilyen dolog amin nem tudod magad áttenni = gyenge idegrendszer.

2012. máj. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!