Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Személyiség zavar?

Személyiség zavar?

Figyelt kérdés
úgy érzem lelki egyéniségem elvesztem én képemet, én képem "változik" naponta többször pánik rohamok is jönnek!
2012. jan. 7. 11:30
 1/5 bánomisén ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. jan. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát ez pont nem az lesz.

~Vagy kamasz vagy vagy pszichózis.~ Vagy valami kisebb krízis sújt.

Amúgy (nem) mellesleg a lakosság többsége személyiségzavaros. Így több mint valószínű te is.

A szabadlábon lévő emberek több mint fele, a börtönviseltekének meg legalább 70% személyiségzavaros. Ez egy ilyen kor, a társadalmi és kulturális váltózással jár.

Amúgy egy pszichológussal való elbeszélgetés nagyon nem ártana neked. Ez fix. De a pszichiátereket messziről kerüld el most!

2012. jan. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem voltam börtönbe nem is akarok.én a "magam börtönébe vagyok"pszichiáterhez járok gyógyszert íratni, de nem igen segít.nyugtatott le számítva az oldja a feszültséget!
2012. jan. 7. 12:07
 4/5 anonim ***** válasza:

jaj!


Keres egy pszichológust! És felejtsd el azt, hogy pszichés problémákon a érintetten kívül bármi és bárki tudd segíteni!

A pszichológus éppen abban segít, hogy tudjál magadon hatékonyan segíteni. A gyógyszer ezt az utat tudja időlegesen könnyíteni. És ezeket nem az ujjamból szoptam, komoly szakemberek véleménye ez, mind a két említett szakmából

2012. jan. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi
2012. jan. 7. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!