Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Erős és makacs korpásodással...

Erős és makacs korpásodással érdemes bőrgyógyászhoz menni?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy tud többet mondani, mint amit amúgy is tud az ember erről, és ami a legfontosabb: ír-e fel esetleg receptre más szert, sampont, mint amit meg tudok venni vény nélkül is??? Mert nem szeretnék fél napot ott tölteni, hogy utána azt mondja, használjak Nizoralt.

Eléggé zsírosodik a hajam, nagyobb darabokban válik le a korpa, nem a pici "szemetelős".

Kérem, olyanok írjanak, akik jártak már bőrgyógyásznál ilyen problémával!


2011. aug. 21. 10:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Én jártam bőrgyógyásznál, mert ugyanilyen volt a problémám, és mondta, hogy a gyógyszertárba van sampon, ami jó rá, csak már nem emlékszek a nevére, ez kb. 2-3 éve volt, de szerintem még mindig van olyan gyógyszertárba. Kérdezd meg, ha nincs, akkor tényleg bőrgyógyász:)
2011. aug. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Érdemes minél rövidebbre vágni a hajat (akár fél centisre), és jól megmosni. A rövid hajjal a fejbőr jobban szellőzik.

Fodrász egyszer valami alkohollal itatta a korpás részt, és nagyon hatékonyan vált le tőle a korpa állítólag, mert a fejbőrt összehúzza, és a korpa leesik.

2016. jan. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!