Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vajon fogok kapni injekciót...

Vajon fogok kapni injekciót koponya CT előtt? Fájni fog? Milyen lesz?

Figyelt kérdés
holnap megyek a neurológiára, mert már több, mint egy hete iszonyatosan fáj a fejem, nyomást érzek a fejemen a bal oldalon (fül, szem, arcüreg). már egyszer volt ilyen panaszom, de akkor elmúlott, viszont úgy beszéltük meg a doktorral, hogyha még egyszer ilyen előfordul, akkor koponya CT lesz.
2012. máj. 8. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Cseppet sem fáj a CT. Ne izgulj.:)
2012. máj. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már CT-m, nekem a szemész látott a szemgödrömben vmit, persze mint kiderült ő nézte el.

Nálam úgy zajlott, h mielőtt "betoltak" volna a gépbe, azelőtt kaptam egy injekciót, festékanyagot nyomtak belém. Egyáltalán nem fáj ha rendesen csinálják, annyi h pár másodperccel tovább tart mint egy sima injekció, mert több anyagot nyomnak be mint egy influenza injekciónál.

Ez a legrosszabb része az egésznek. És persze az eredményre várás...

2012. máj. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A kontrasztanyag használatába külön bele kell egyezni. Ha aláírod a papírt, akkor használnak azt is (ha az orvos kontrasztanyagos felvételt is kért).

Olyan, mint gy vénás injekció vagy vérvétel. Szóval nyilván érzi az ember, de nem kifejezetten fájdalmas.

Mondjuk nekem elég vékony kis vénáim vannak, így sikerült a kontrasztanyag felét a bőröm alá benyomni, így azért nem volt túl kellemes:DDDD

2012. máj. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!