Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nektek ha "nagydolgot" kell...

Nektek ha "nagydolgot" kell végeznetek, azt érzitek előre vagy elég hirtelen jön?

Figyelt kérdés

azért kérdezem, mert nem tudom, hogy mi a normális.

régen hetente csak 1-2-szer volt székletem, de aztán megtudtam, hogy az nem egészséges. azóta mindig iszom sok folyadékot, és általában naponta van székletem, de most úgy szokott lenni, hogy megérzem, hogy mennem kell vécére, és akkor gyorsan el is kell mennem, mert nem hiszem, hogy 10-15 percnél tovább vissza tudnám tartani.

Ez normális?


Azért zavar, mert mindig félek, hogy mondjuk egy kétórás buszúton jön rám a mehetnék vagy egy hosszabb program közben ahol nincs lehetőség vécére mennem.


Nektek is így van?



2012. máj. 9. 20:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem, nekem egy visszaszámláló elkezd számolni 60-tól, és ha elért a nullához, akkor robban...
2012. máj. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!