Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Okoz gondot másnak is idegen...

Okoz gondot másnak is idegen helyen elvégezni a nagydolgot?

Figyelt kérdés
Én sajnos képtelen vagyok rá. A maximum az a nagyon közeli rokonság. De sehol máshol. Ebből sajnos gyakran van problémám, szorulás formájában, és tisztában vagyok vele, hogy így előbb-utóbb ennél nagyobb problémáim is lehetnek/lesznek. Valami jó módszer van ennek a kiküszöbölésére? Valószínűleg ez fejben dől el, de egyszerűen nem bírom leküzdeni.
2010. dec. 28. 22:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%

Én egyszer 8napig nem nyomtam ki,mert külföldön voltam.

Azt hittem ott okádom ki kábel formájában.Azóta erőt veszek magamon ha törik ha szakad elmegyek...:S

2010. dec. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:

juj hát én egyszer 6 napig nem végeztem nagy dolgot mert iskolai táborban voltunk. Közös wc volt 60 gyerekre. Pedig lehetett volna nyugiban. Rokonoknál sem merek, még ha közeliek akkor sem. Szerencsére mindig úgy jött ki, hogy nem kellett mikor ott aludtam. De egyszer az új barátom albérletében nagyon kellett és muszáj volt. Úgy szégyeltem magam. Igazából pisilni sem szeretek idegen helyen.

Szóval nem csak neked okoz problémát :S

2010. dec. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 emlya ***** válasza:
Szerintem minden ember jól megválógatja,én is félek a komolyabb betegségtől, ezért ha annyira nem gázos a wc akkor körbe rakom pairral, de ha gázos akkor inkább el sem megyek.
2010. dec. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ha pl hotelbe megyünk a családdal, akkor tudok.

Rokonoknál nem.

Akkor se, ha anyámon, apámon, húgomon kívül bárki lenne a közelbe.

Táborba végképp nem...

Szerelmemnél se tudok elmenni..

:S

2010. dec. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Lehet ennek pszichés oka? Csak mert ha nem otthon vagyok, de tudom, hogy el kellene mennem, akkor sem megy...:S

Sokszor nagyon szenvedek ettől...

2011. márc. 10. 10:11
 6/16 anonim ***** válasza:
Én megoldom idegen helyen is. Aminek ki kell jönnie, az jöjjön ki, több kárt okoz, ha napokig bent marad, mint egy kis szaghatás... Betegséget pedig nem feltétlenül kapsz el, még a lehetőség is ott van, hogy ha undorító a hely, keress másikat, vagy áttörölgesd, vagy akármi... Szóval én lány létemre nem csinálok ilyenből problémát.
2011. márc. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Gyerekként és tiniként én is így voltam, idegen helyen képtelen voltam elmenni, még rokonoknál se, akkor se, ha teljesen kulturált vagy tiszta volt a wc, szóval nem a higiéniás para okozta, inkább ilyen szociális szorongásos erederű dolog lehetett nálam. Nagydolognál valahogy olyan kiszolgáltatott az ember, és ez idegen környezetben különösen stresszelő lehet ilyen szorongásokkal. Nálam ez felnőttként valahogy elmúlt, "kinőttem", az okát nem tudom, a lényeg, hogy már csak az számít, hogy tiszta legyen a mellék (ha nem az, akkor bőséges wc-papírral "megágyazok" a deszkán), más nem zavar, ha menni kell, akkor bizony menni kell, nem csinálok belőle problémát.
2011. márc. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
én sem csinálok belőle nagy problémát.. semmi bajod nem lesz ha idegen helyen mész el, egyik, a másik meg hogy miért kéne szégyenkezned? ha egyszer így működünk miért kéne ettől szégyenkezve éreznünk magunkat?
2011. márc. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nálunk is vagyis a páromnál ugyanez a probléma. De szerintem ez pszichés alapú. Volt hogy társaságból jöttünk haza, mert neki kellett de ott nem tudott, pedig többször el ment wc-re, persze mire hazaértünk az inger elmúlt így több napi szorulás (küszködés) lett a vége. Úgyhogy mi is sokszor "szenvedünk" emiatt.
2011. márc. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
?!
2011. márc. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!