Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 90% osom van. Meddig érvényes?

90% osom van. Meddig érvényes?

Figyelt kérdés
Bementem a magyar államkincstárba és ott azt mondták hogy míg be nem töltöm a 18 at addig érvényes a kártyám. Na már most a kártyára az van irva hogy hatályossági ideje május 31, és én máj 10. én születtem,vagyis már betöltöttem. Szerintetek merjek még menni a 90% ossal vagy vegyek bérletet míg kitudja mikor jön meg a másik kártya.
2012. máj. 11. 13:22
 1/1 anonim válasza:
Nekem is van 90%-os kártyám és én már januárban betöltöttem, de augusztus végéig jó. :) Nyilván addig tudod használni, amíg az érvényessége tart. Egyébként meg ha ellenőriznek BKV-n akkor csak a 90%-os kártyát nézik meg...metrónál is csak fel kell mutatni, sőt néha csak fel kell mutatni és megsem nézik meddig jó. Buszon és vonaton ugyanez a helyzet. Szóval szerintem nyugodtan használd csak ki azt a pár napot :D Sztem én még augusztusig beutazom a fél országot meg szét BKV-zom magam :)
2012. máj. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!