Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez normális? PLS Help.

Ez normális? PLS Help.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


17 éves vagyok, fiú, és nem értem a fejlődésemet...

14 éves koromban 145 cm voltam és kb arca úgy néztem ki mint egy 12 éves. Ez kb egész eddigi életemben végigkisért pl amikor elsős voltam akkor is 10 cm-el kisebb voltam az átlagnál..

Az nagyon fontos hogy én elképesztően sokat streszzeltem a suli miatt, az volt nekem a legfontosabb, de mióta középiskolás lettem nagyrészben leszarom, mert rájöttem hogy majdnem mindegy hogy kitűnő vagyok vagy 4,0-ás átlagú..

Na szóval elkezdtem a középiskolát nem stresszeltem a dogák miatt és lám 2 év alatt nőttem 23cm-et (eddig kb 5 év kellett ennyihez) és elkezdtem férfiasodni is, DE még mindig sokkal fiatalabbnak nézek ki mint a többi 11.-es...

Sokan csodálkoznak is amikor megtudják hanyadikos vagyok, ezért nem is szeretem annyira mondogatni..

Szóval lehetséges hogy a stressz ennyire lelassította a fejlődésemet?

És még befogom érni a korombelieket, vagy örökre megmarad ez a "pár év különbség"?

most 170 centi vagyok, ha növök még 1 évig így akkor a magaságommal teljesen elégedett lennék, de az hogy még mindig kisgyerekes az arcom az nagyon szar.. :(

Szerintetek "felnövök" majd, és ha igen mennyi idő múlva fogok arca is férfiasodni?

Köszönöm a válaszokat előre is!


2012. máj. 11. 19:08
 1/1 anonim ***** válasza:
sztem semmi köze a növekedésednek a stresszhez, a fiatalos arcod azért van mert a fiúk késöbb érnek, ezen ne aggódj!
2012. máj. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!