Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fáj a farcsontom? (több...

Miért fáj a farcsontom? (több lent)

Figyelt kérdés

Tegnap ugráltam, és elestem, de nem fájt egyáltalán. Parkettára estem, és rajta volt egy vékony szőnyeg (hanyatt estem, de tényleg nem fájt,ilyenkor még nem fájt a seggem.). És elmentem kosárlabda edzésre és ott sokat futottumk,és a végére elkezdett fájni úgy,hogy nem annyira tudtam fájni. Mára már egy kicsit javult, de még 1-2 mozdulat még mindig nagyon fáj.

Mitől lehet ez?



2012. máj. 12. 20:22
 1/2 Doruss ***** válasza:

Nem annyira tudtál fájni? :D

Am szerintem az, hogy beütötted, aztán kicsit megerőltetted még és azért fájhat. De szerintem magától is elmúlik, csak kíméld magad egy kicsit. Meg bekenheted valami krémmel, ami erre való. Ha meg sokáig nem javul vagy rosszabb lesz, menj orvoshoz.

2012. máj. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi, már nemfáj
2012. máj. 14. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!