Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megsértettem a dobhártyámat?

Atees kérdése:

Megsértettem a dobhártyámat?

Figyelt kérdés
pár nappal ezelőtt kiakartam piszkálni a fülzsíromat de mint mindig csak beljebb toltam, de annyira erősen hogy másnap az is fájt ha csak kifújtam az orromat. éreztem egy szúró fájdalmat. ma már nem fáj de fura hangot ad ki a bal fülem mikor orrfújás után szipogok egyet. még annyit hogy a bal fülembe jobban betom dugni az ujjamat mint a másikba :S és tompábban hallok rá. feltétlen el kellene mennem orvoshoz vagy nincs komolyabb baj, mert már ugye nem fáj, lehet csak kicsit megsértettem.

#fül #fülzsír. dobhártya.
2012. máj. 15. 18:39
 1/3 anonim válasza:
Ha a fülzsírt bentebb tolod akkor kialakulhat fülgyulladás, de lehet megnyomtad a dobhártyádat.Ha tompán hallasz az fülzsír szerintem, a doki kimossa ami nem fáj.
2012. máj. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod az újaiddal belenyúlni ,mint a másikba az halló járat szűkület,ami a fülzsír is okozhatja.

Szerintem is doki és ki mossa,, legfeljebb egy kicsit meg szid :)

2012. jún. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. jún. 22. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!